Architectura je má profese, vášeň a především radost. Ke každé zakázce přistupuji individuálně. Ráda překvapím novým řešením, odlišným pohledem na věc, nic ale nelámu přes koleno. Naslouchám Vašim přáním a především chci, aby Vás spolupráce bavila. Důležitá je pro mě finální spokojenost klientů a pocit z dobře odvedené práce.

Nebráním se jakékoliv zakázce, jakékoliv spolupráci. Mám však zkušenost, že když na začátku ucítím, že by některé fáze návrhu nebo realizace mohly skřípat z důvodu odlišného názoru na věc, odlišného vkusu, odkážu Vás ráda na některé z mých kolegů v oboru, o kterých budu přesvědčená, že Vám Vaše představy splní lépe.

Mé několikaleté zkušenosti jsem sbírala především v oblasti návrhů a realizací interiérů – bytů, domů, drobných veřejných prostor. Baví mě vymýšlení funkčních dispozic u studií rodinných domů, přestaveb nebo rekonstrukcí. Ráda vymýšlím inovativní řešení se zaměřením na čisté detaily a racionalitu. Často je to proces hledání, přeměřování, zkoušení, dokud společně nenajdeme to zcela nejvhodnější řešení. Důležitá je pro mě i technická stránka věci, realizovatelnost a ekonomický aspekt. V architektuře se člověk nikdy nemůže zastavit na jednom místě. Inspiraci hledám každý den, všude kolem nás, v ČR i v zahraničí.

První společná schůzka Vás nic nestojí. Ráda se podívám na Váš prostor, pozemek a ráda si poslechnu Vaší představu. Na základě podrobnějšího vzájemného seznámení, můžeme poté domluvit spolupráci.

Ráda za Vámi dojedu kamkoliv. Zakázky zpracovávám často v Praze, ve Středočeském kraji a i mimo něj, zázemí mám v Mladé Boleslavi.

ZPRACOVÁVÁM

projekty bytů – malých i velkých. Přestavby včetně návrhu interiéru. Projekt může být pouze základní – studie. Projekt kompletní včetně stavebních úprav, rozvodů elektro, TZB, vizualizací, nábytkových výkresů. Dále zajišťuji spolupráci při výběru dodavatelů a při realizaci. Z předchozích zakázek už mám s mnohými dodavateli zkušenosti, ráda Vám je předám a dodavatele doporučím

projekty rodinných domů – architektonická studie rodinného domu. V návaznosti na to mohu zajistit kompletní stavební povolení, u menších staveb ohlášení stavby. Návrhy interiérů rodinných domů, přestaveb, rekonstrukcí

samostatné řešení vybraných prostor v domě/bytě – nedávno jsem se stala čerstvou matkou, bravůrně již zvládám i dětské pokojíčky : )

projekty komerčních prostor – návrhy interiérů kaváren, restaurací, kanceláří, showroom…

studie menších veřejných prostor

zajišťuji autorský i technický dozor na stavbě

zpracování samostatných vizualizací a individuální konzultace

U větších zakázek mám kolem sebe spoustu šikovných lidí, na které se mohu spolehnout a kteří mi pro dosažení Vašich představ pomáhají. Ceny se odvíjí od velikosti a náročnosti projektu. Cenu Vám ráda spočítám po první nezávazné schůzce. U konzultací a individuální práce je cena 800,-Kč/hod.